Telefonní číslo +420 722 086 304 

výkup niobu

Výkup niobu po celé ČR - vysoká cena za výkup niobu

Niob (latinsky niobium) je kovový, přechodný prvek 5. skupiny. Byl objeven v roce 1801 Charlesem Hatchttem. Niob se v zemské kůře vyskytuje oproti jiným prvkům, jako je například měď poměrně málo. Niob se v dnešní době využívá jako součást některých ušlechtilých ocelí a slitin neželezných kovů.


Výkup niobu po celé České Republice za vysoké ceny

Provádíme výkup niobu a veškerých slitin spojených s tímto prvkem. Niob - výkup jsme schopni zajistit jak na Moravě, tak vůbec ve všech lokalitách v České Republice.

Výkup niobu zajistíme všem zákazníkům již od hmotnosti 1 kilogramu. Nejvyšší možná hmotnost, kterou nám můžete nabídnout není u nás nijak omezená.

Fotogalerie - niob

Výkup niobuCena niobuNiob - výkup

Výkup niobu cena

Niob jakožto poměrně vzácný prvek má ceny na velice zajímavé úrovni, avšak tato cena za výkup niobu se nikdy nedá přesně odhadnout. Niob je v materiálech ve většině případů obsažen v 50 % a méně. Zbytek slitiny obsahují ostatní doprovodné prvky. Čím lepší složení, tím vyšší bude cena za výkup niobu.

Kontaktujte nás Cena za výkup niobu

Lokality výkupu niobu:

Výkup niobu provádíme prakticky po celém území naší země. Všechny lokality, ve kterých v ČR vykupujeme, můžete shlédnout zde:
Niob - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma