Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup cínu Netolice

Cín - chemická značka Sn patří mezi kovy, které jsou známy především jako součást slitiny zvané bronz. Má velmi nízký bod tání a je dobře kujný a odolný vůči korozi. Nachází využití při výrobě slitin (bronz, pájky, ložiskový kov), v potravinářství při dlouhodobém uchovávání potravin (pocínování konzerv, cínové fólie) a při výrobě uměleckých předmětů.


Výkup cínu po celém území ČR

Nabízíme výkup cínu v lokalitě Netolice. Vykupujeme veškeré materiály z cínu a to po celém území České Republiky. Cín najdete převážně v trubkách, kotlech a reaktorech, nebo také v různých odlitcích z cínu... 

V jakém množství cín vykupujeme a za kolik?

Nabízíme výkup cínu v lokalitě Netolice, ale také po celém území České Republiky. Je nám jedno zda nabízíte 1 kg, 10 kg, nebo třeba 1 tunu materiálu z cínu. Díky dlouhodobému působení na trhu vám můžeme nabídnout nejvyšší možné ceny za výkup cínu.

Fotogalerie

výkup cínu Netolicecínvýkup - cín

Cena za cín

Cena za výkup cínu: Vzhledem k tomu že se cena cínu neustále mění doporučujeme zavolat na telefonní číslo +420 722 086 304, nebo napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena za výkup cínu

Seznam lokalit kde cín vykupujeme:

Výkup cínu probíhá v lokalitě Netolice tak i po celém území České Republiky.
Cín - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma