Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup mosazi Rájec-Jestřebí

Mosaz: materiál, který se skládá ze dvou základních prvků a to je měď se zinkem. Mosaz může mít řadu úprav pro konkrétní účely a z tohoto důvodu se do ní přidávají různé další prvky pro vylepšení vlastností mosazi. Můžeme se setkat s mosazí cínovou, niklovou a jinak šlechtěnou mosazí. Tento materiál je dnes velice žádaný a proto má využití téměř ve všech odvětvích průmyslu.


Mosaz vykoupíme v jakémkoliv městě

S naší společností nemusíte řešit, jak daleko je to na šrotiště. Mosaz totiž vykupujeme ve všech lokalitách v České Republice. Zajistíme výkup vašeho materiálu z mosazi ve všech městech ať je to Praha, České Budějovice, Ostrava nebo úplně jiné místo. S námi jde provést výkup již od 5 kg do jakéhokoliv množství.

Jaké materiály vykupujeme?

Výkup mosazi Rájec-Jestřebí: Provádíme výkup v podobě trubek a tyčí o různých průměrech, v podobě profilů, plechů a desek z mosazi. Materiálů s obsahem tohoto prvku je celá řada, a proto jsou zde uvedeny pouze některé příklady. Přijmeme samozřejmě všechnu mosaz pro výkup.

fotografie

Výkup mosazi Rájec-JestřebíMosazCena za výkup mosazi

Náš ceník za výkup

Ceny tohoto materiálu se určují podle jeho kvality, kterou měříme analytickou metodou přímo na místě výkupu - třeba ve městě Rájec-Jestřebí. Lepší cena za výkup mosazi vás čeká, pokud budete mít vyšší množství materiálu. Přibližný ceník je k vidění tady:

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

Kontaktujte nás

Lokality pro výkup:

Výkup mosazi provedeme v různých městech po celé ČR. Počet měst, ve kterých mosaz v tomto roce vykupujeme, je více než 600.
Mosaz - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma