Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup niobu Dvůr Králové nad Labem

Niob (latinsky niobium) je kovový, přechodný prvek 5. skupiny. Byl objeven v roce 1801 Charlesem Hatchttem. Niob se v zemské kůře vyskytuje oproti jiným prvkům, jako je například měď poměrně málo. Niob se v dnešní době využívá jako součást některých ušlechtilých ocelí a slitin neželezných kovů.


Výkup niobu po celé ČR za skvělé ceny

Zabýváme se výkupem niobu a veškerých slitin spojených s tímto prvkem. Výkup niobu jsme schopni zajistit jak ve městě Dvůr Králové nad Labem, tak vůbec ve všech lokalitách po celé České Republice.

Výkup niobu zajistíme všem zákazníkům již od hmotnosti 1 kilogramu. Nejvyšší možná hmotnost, kterou nám mohou partneři nabídnout není navíc nijak omezená.

Niob - ilustrační fotografie

Výkup niobu Dvůr Králové nad LabemCena niobuNiob - výkup

Naše cena za výkup niobu

Niob jakožto poměrně vzácný prvek má ceny na velice zajímavé úrovni, avšak tyto ceny za výkup niobu se nikdy nedají přesně odhadnout. Niob je v materiálech ve většině případů obsažen v 50 % a méně. Zbytek slitiny obsahují ostatní doprovodné prvky. Čím lepší složení, tím vyšší bude cena za výkup niobu.

Kontaktujte nás Cena za výkup niobu

Lokality výkupu niobu:

Výkup niobu Dvůr Králové nad Labem: výkup provádíme prakticky po celém území naší země. Všechny lokality, ve kterých v ČR niob vykupujeme, si můžete prohlédnout zde:
Niob - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma