Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup niobu Příbor

Niob (latinsky niobium) je kovový, přechodný prvek 5. skupiny. Byl objeven v roce 1801 Charlesem Hatchttem. Niob se v zemské kůře vyskytuje oproti jiným prvkům, jako je například měď poměrně málo. Niob se v dnešní době využívá jako součást některých ušlechtilých ocelí a slitin neželezných kovů.


Výkup niobu po celé ČR za skvělé ceny

Zabýváme se výkupem niobu a veškerých slitin spojených s tímto prvkem. Výkup niobu jsme schopni zajistit jak ve městě Příbor, tak vůbec ve všech lokalitách po celé České Republice.

Výkup niobu zajistíme všem zákazníkům již od hmotnosti 1 kilogramu. Nejvyšší možná hmotnost, kterou nám mohou partneři nabídnout není navíc nijak omezená.

Niob - ilustrační fotografie

Výkup niobu PříborCena niobuNiob - výkup

Naše cena za výkup niobu

Niob jakožto poměrně vzácný prvek má ceny na velice zajímavé úrovni, avšak tyto ceny za výkup niobu se nikdy nedají přesně odhadnout. Niob je v materiálech ve většině případů obsažen v 50 % a méně. Zbytek slitiny obsahují ostatní doprovodné prvky. Čím lepší složení, tím vyšší bude cena za výkup niobu.

Kontaktujte nás Cena za výkup niobu

Lokality výkupu niobu:

Výkup niobu Příbor: výkup provádíme prakticky po celém území naší země. Všechny lokality, ve kterých v ČR niob vykupujeme, si můžete prohlédnout zde:
Niob - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma