Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup technického stříbra Slavkov u Brna

Stříbro - chemická značka Ag je ušlechtilý kov bílé barvy. Vyznačuje se nejlepší elektrickou a tepelnou vodivostí ze všech známých kovů. Slouží jako součást různých slitin pro použití v elektronickém průmyslu, výrobě CD i DVD nosičů a šperkařství, jeho sloučeniny jsou nezbytné pro fotografický průmysl.


Výkup technického stříbra po celém území ČR

Nabízíme výkup technického stříbra ve městě Slavkov u Brna. Vykupujeme veškeré materiály z technického stříbra a to po celém území České Republiky. Provádíme výkup odpájených kontaktů ze stykačů z technického stříbra a výkup stříbra.

v jakém množství technické stříbro vykupujeme?

Je úplně jedno zda máte 1kg technického stříbra, nebo 2 tuny tohoto materiálu - vykupujeme technické stříbro v malém i velkém množství. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru nabízíme nejvyšší možné ceny technického stříbra na trhu.

Fotografie technického stříbra

výkup technického stříbra Slavkov u Brnatechnické stříbrovýkup stříbra

Cena za technické stříbro

Cena za technické stříbro je přímo závislá na několika faktorech: Váha a množství složení - technické stříbro je totiž slitina složená z různých chemických prvků a ty značně ovlivňují jeho cenu. Zpravidla vždy obsahuje nežádoucí prvky jako wolfram, nikl, kadmium, cobalt, mosaz, měď..., které nám pak v dalším metalurgickém postupu ztěžují selekci čistého stříbra.

Cena za výkup technického stříbra se pak odvíjí dle procentuálností poměrů čistého ryzího stříbra a poměrů nežádoucích příměsí, které se zpravidla při procesu zpracování doslova vypaří.

Vzhledem k neustálému pohybu cen doporučujeme zavolat na telefonní číslo +420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás pro více info Cena za výkup technického stříbra

Místa kde technické stříbro vykupujeme:

Výkup technického stříbra probíhá ve městě Slavkov u Brna tak i po celém území ČR. Kompletní seznam míst naleznete níže.
Technické stříbro - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma