Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup tvrdokovu Brno

Slinutý karbid, též označován jako "tvrdokov" je materiál pro výrobu obráběcích nástrojů. Jsou tvořeny jemnými částicemi tvrdých karbidů některých kovů, jako W, Ti a Ta, které jsou navzájem pojeny zpravidla kobaltem. Poměrné množství jednotlivých druhů karbidů a kobaltu určuje pak vlastnosti slinutého karbidu (tvrdokovu).

Tvrdokov je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovává i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již není tvrdokov tak křehký a výborně se s ním obrábí ocel.


Výkup tvrdokovu po celém území ČR

Nabízíme výkup nástrojů z tvrdokovu, výkup TK plátků, výkup SK plátků, výkup VBD, výkup průvlaků, výkup vrtáků, výkup fréz, výkup monolitů, výkup odpadu z WCo, špičky, špony, výkup - odpájené plátky, výkup prachu, výkup slinutých karbidů, výkup VBD.

V jakém množství tvrdokovy vykupujeme?

Je nám jedno, zda nabízíte 2 kg, 20 kg, nebo 2 tuny tvrdokovového materiálů. Díky dlouhodobému působení na trhu máme pro vás vždy nejvyšší možné ceny tvrdokovu na trhu.

Fotogalerie

výkup slinutého karbidu Brnotvrdokovyvýkup tvrdokovu Brno

Cena za tvrdokov

Tvrdokovy cena: Vzhledem k neustálému pohybu cen za tvrdokov doporučujeme zavolat na telefonní číslo +420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena za výkup tvrdokovu

Lokality kde tvrdokovy vykupujeme:

Výkup tvrdokovů v lokalitě Brno a po celém území České Republiky.
Tvrdokov - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma