Telefonní číslo +420 722 086 304 

Výkup wolframu Teplá

Wolfram (chemická značka W) je šedý až stříbřitě bílý, velmi těžký a mimořádně obtížně tavitelný kov. Hlavní uplatnění nalézá jako složka různých slitin, v čisté formě se s ním běžně setkáváme jako s materiálem pro výrobu žárovkových vláken.


Výkup wolframu po celém území České Republiky

Nabízíme výkup wolframu a výkup wolframových vláken po celém území ČR. Díky mnohaleté praxi ve šrotařském oboru vám zajistíme nejvyšší možné ceny na trhu.

Vykupovaný wolfram vykupujeme již od 1 kg. Individuální přístup nabízíme partnerům, kteří nabízejí wolfram do 10 kg, tak i partnerům, kteří nabízejí wolfram o hmotnostech do několika tun.

Fotogalerie

výkup wolframových vlákenvýkup wolframu Tepláwolfram

Cena wolframu

Cena wolframu se neustále mění. A to díky aktuální situaci na burze a chemickému složení daného prvku. Z tohoto důvodu vždy doporučujeme zavolat na telefonní číslo +420 722 086 304, nebo napsat e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám obratem sdělíme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena za výkup wolframu

Lokality výkupu wolframu:

Výkup wolframu nabízíme v lokalitě Teplá tak i po celém území České Republiky. Níže uvádíme stručný seznam měst, kde wolfram vykupujeme.
Wolfram - lokality výkupu

Nabízíme také

prodej králíkáren

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Media s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@i-vykup.cz

Copyright © 2014 i-vykup.cz // Katalogy

vyztužení dodávek tip jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek palivové dřevo stěhování
přidat inzerát zdarma